OPŁATY

Miesięczne czesne: Czesne od września do czerwca - 1000 zł (miesięcznie) Czesne wakacyjne - 500 zł (miesięcznie za lipiec i sierpień) Zniżki dla rodzeństw: 10% zniżki dla drugiego dziecka 20% zniżki dla trzeciego dziecka W ramach czesnego oferujemy: Edukację i opiekę nad dziećmi od 7.30 do 18.00 Naukę w małych liczebnie klasach pod okiem dwóch nauczycieli Zajęcia dydaktyczne od 8.00 do 16.00 Realizację podstawy MEN rozszerzoną o naukę języków obcych w zwiększonym wymiarze oraz naukę matematyki według autorskiego programu prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej 10 godzin języków obcych tygodniowo (angielski i hiszpański) naukę języków obcych w małych grupach (klasa jest dzielona na pół) zajęcia z native speakerem hiszpańskim (w trakcie jego pobytu na praktykach w szkole) naukę gry z trenerem w tenisa ziemnego w ramach wf indywidualizację nauczania zajęcia strategiczno-logiczne (szachy, warcaby, gry logiczne) odrabianie prac domowych w szkole (dzieci nie muszą nosić tornistrów) systemowe kształcenie umiejętności społecznych Dodatkowo płatne: 12 zł. za dzień wyżywienia: obiad i podwieczorek podręczniki i przybory szkolne wycieczki szkolne egzaminy YLE Wpisowe: płatne jednorazowo przy zapisywaniu dziecka do naszej szkoły 1200 zł.