AKADEMIA BYSTRZAKÓW

Pierwsze zajęcia już 18 września 2017 r. o godzinie 16.30. Zapraszamy!!!

W związku ze współpracą z panią prof. Edyta Gruszczyk - Kolczyńską, która merytorycznie wspiera nas w uczeniu matematyki, zaczynamy uczyć matematycznego myślenia już rok przed pójściem do szkoły. Według pani Profesor jest to bardzo ważny czas dla późniejszego rozumienia i myślenia matematyczno-logicznego. Dla dzieci, których rodzice są zainteresowani naszą szkołą i rozważają zapisanie ich do pierwszej klasy w roku szkolnym 2018/2019 organizujemy specjalne zajęcia matematyczne. Na tych zajęciach dzieci uczą się podstaw matematycznego myślenia i nie tylko... wzajemnie poznają się i  współpracują ze sobą, dodatkowo zajęcia prowadzone są przez Panią Kasię, która w przyszłym roku szkolnym obejmie wychowawstwo pierwszej klasy. Dzieci więc oswajają się ze szkołą i wychowawczynią, a rodzice maja okazje się poznać i integrować w oczekiwaniu na pociechy. Zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu w sprawie zajęć. 505 800 013, 22 722 4663 Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek od 16.30 do 17.30. Zaczynamy już 18 września! ZAPRASZAMY:)