AKADEMIA BYSTRZAKÓW

Zapraszamy na zajęcia Akademii Bystrzaków 17 września 2018r. o godzinie 16.30 w naszej szkole. Poprowadzi je pani Katarzyna Tarach, przyszła wychowawczyni klasy pierwszej. Do zobaczenia.

W związku ze współpracą z panią prof. Edyta Gruszczyk – Kolczyńską, która merytorycznie wspiera nas w uczeniu matematyki, zaczynamy uczyć matematycznego myślenia już rok przed pójściem do szkoły. Według pani Profesor jest to bardzo ważny czas dla późniejszego rozumienia i myślenia matematyczno-logicznego.

Dla dzieci, których rodzice są zainteresowani naszą szkołą i rozważają zapisanie ich do pierwszej klasy w roku szkolnym 2019/2020 organizujemy specjalne zajęcia matematyczne.

Na tych zajęciach dzieci uczą się podstaw matematycznego myślenia i nie tylko… wzajemnie poznają się i  współpracują ze sobą, dodatkowo zajęcia prowadzone są przez Panią Kasię, która w przyszłym roku szkolnym obejmie wychowawstwo pierwszej klasy. Dzieci więc oswajają się ze szkołą i wychowawczynią, a rodzice maja okazje się poznać i integrować w oczekiwaniu na pociechy.

Zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu w sprawie zajęć. 505 800 013, 22 722 4663

Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek od 16.30 do 17.30.